burman

menu
17 85 95 995
17 850 70 30
Pn-Pt: 8-17

 

O nas

Dlaczego multiagencja
Myślę, że cechą naszych czasów jest koszmarny natłok „wciskanych” nam ofert. Tani kredyt, samochód prawie za darmo, dom (mieszkanie) na wyciągnięcie ręki itd. Odnoszę nieraz wrażenie, że moi oferenci zatajają przede mną istotne – choć negatywne dla mnie – szczegóły swych propozycji…


W ubezpieczeniach jest podobnie. Propozycje towarzystw ubezpieczeniowych są liczne. Większość z nich – szczególnie tych działających w systemie direct – mówi w swych spotach reklamowych: patrz! U nas masz to samo nawet o 30% taniej niż gdziekolwiek indziej… Czy tak jest naprawdę – nie wiem. Może warto to sprawdzić, ale kto ma na to czas?… Poza tym pojawia się obawa jak to będzie gdy coś się przydarzy, jak wiele telefonów, jak wiele pism, jak wiele czasu?… O tym reklama już nie mówi.


Z kolei agent – doradca reprezentujący wyłącznie jedno towarzystwo ubezpieczeniowe zawsze musi chwalić jego ofertę, choćby pasowała klientowi jak przysłowiowy kwiatek do kożucha. Dlaczego tak? Bo inaczej może mieć problem ze sprzedażą polisy i nie zarobi na swoje utrzymanie.


Nasuwa się jedyny sensowny wniosek: NAJBARDZIEJ KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE DLA KLIENTA I DLA AGENTA TO MNOGOŚĆ OFERTY W JEDNYM MIEJSCU CZYLI MULTIAGENCJA. Klient posiada wygodę zapoznania się i wyboru ubezpieczenia spośród wielu propozycji w jednym miejscu. Z pewnością może przy tym liczyć na wskazówki swojego agenta. Agent z kolei z pełnym poczuciem odpowiedzialności może skoncentrować się na spełnieniu oczekiwań swojego klienta.

 

 

Maciej Burman
Prezes Zarządu

NASZA SIEDZIBA
Rzeszów, ul. Zygmuntowska 9A

Burman - Ubezpieczenia  |  2006 - 2015
© Wszelkie prawa zastrzeżone.